Koszyk
Regał chromowany np. na felgi opony inne towary 300x300x300 cm
Opis
Regał chromowany – 300 × 300 × 300 cm
Regał sklepowy wykonany z rury chromowanej fi 25, składający się z czterech niezależnych paneli, które pozwalają na elastyczną ekspozycję różnorodnych towarów, takich jak felgi, opony czy inne produkty. Dzięki prostemu i funkcjonalnemu designowi regał jest idealnym rozwiązaniem do wszelkich przestrzeni sprzedażowych. Produkt jest fabrycznie nowy, z możliwością dostosowania wymiarów na specjalne zamówienie.
Specyfikacja produktu:
- Rodzaj: Regał sklepowy
- Materiał: Rura chromowana fi 25
- Wymiary: 300 × 300 × 300 cm
- Liczba paneli: 4 niezależne panele
- Montaż: Łatwy i szybki
- Cena: Nie obejmuje półek z płyty
- Dodatkowe opcje: Możliwość dostosowania wymiarów na specjalne zamówienie
- Zastosowanie: Regał jest doskonałym rozwiązaniem do ekspozycji towarów w sklepach motoryzacyjnych, magazynach, halach sprzedażowych i innych przestrzeniach handlowych. Jego prostota i funkcjonalność sprawiają, że może być wykorzystywany do różnych rodzajów asortymentu.
Wysoka jakość — Regał wykonany z chromowanej rury fi 25 zapewnia dużą trwałość oraz estetyczny wygląd. Jego solidna konstrukcja gwarantuje stabilność, a łatwy montaż i prostota w utrzymaniu czystości czynią go praktycznym elementem wyposażenia sklepu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 300 cm |
| Głębokość | 300 cm |
| Szerokość pojedynczej półki | 50 cm |
| Długość pojedynczej półki | 50 cm |
| Wykonany z | metalu |
| Typ regału | Magazynowy |
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Średnia ocena: 4.4 /5.0
Zaloguj się
Producenci
Wersje językowe