Lady sklepowe – co wybrać? 0
Lady sklepowe – co wybrać?

W każdym punkcie sprzedaży, butiku czy lokalu lada sklepowa jest sercem całego pomieszczenia. Odpowiednio ustawiona wyznacza kierunek i jest naturalnym drogowskazem dla klientów, chcących dokonać płatności.

Jeśli szukasz lady sklepowej do swojego biznesu mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Lada sklepowa biała połysk

Biel jest kolorem uniwersalnym. Przestrzennie nie zmniejsza wymiarów pomieszczenia, więc jest częstym wyborem wśród kupujących.

Nasza lada biała wykonana jest z 18 mm płyty laminowanej. Od strony klienta, dla jego wygody umocowana jest półka, na której można położyć torebkę lub inne zakupy, aby wygodnie dokonać płatności.

Od strony sprzedającego, ze względów bezpieczeństwa lada posiada zamykaną szufladę i sporo miejsca na dwóch głębokich półkach, na których można umieścić przedmioty, które niekoniecznie chcemy pokazać kupującym.

Lada sklepowa z szufladą

Niezależnie od tego czy w sklepie panuje ciągle ruch czy ruch jest bardziej umiarkowany, każdy właściciel biznesu potrzebuje dbać o swoje interesy i trzymać wrażliwe dane czy przedmioty pod zamknięciem.

Lada sklepowa z wbudowaną szufladą zapewnia komfort pracy i niejako ubezpiecza sprzedającego.
W zależności od Twoich potrzeb oferujemy różne jej rodzaje, dostępne w kolorze białym, czarnym lub drewnopodobnym.

Jeśli, ze względów bezpieczeństwa szukasz lady czy szafki z pełną zabudową i wbudowanymi zamkami, np. do salonu kosmetycznego lub na zaplecze, polecamy taką z dwoma zamykanymi szufladami i zamykanymi drzwiczkami.

Witryna sklepowa przeszklona

Jeśli dla odmiany potrzebujesz pełnej transparentności i chcesz całkowicie wyeksponować swoje towary, warta sprawdzenia jest w tym przypadku przeszklona lada sklepowa


Pośrednim rozwiązaniem jest lada z przeszkloną górną półką

Jako wyspa na środku sklepu sprawdzi się za to przeszklona lada Tris. Istnieje możliwość zakupu samego stelaża oraz dodatkowo szuflady i półki.

Elastyczne rozwiązanie – lady i regały sklepowe w pełnej palecie kolorów

Jeśli szukasz bardziej kompleksowego rozwiązania do swojego sklepu czy lokalu to lady sklepowe typu VA dostępne są w pełnej palecie kolorystycznej (płyty z palety Kronopol i Pfleiderer), w zmiennych wymiarach. Można je też ze sobą łączyć, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na dowolną konfigurację zestawień także w przyszłości np. rozbudowując sklep.

Lady sklepowe w naszym sklepie Montip dostępne są jako lady kasowe, konfekcyjne czy impulsowe. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybierać wśród płyt laminowanych w różnych kolorach lub lad wykonanych z szyb hartowanych. Umieszczone w centrum Twojego lokalu będą służyć na lata.

 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: (48) 54 234 50 32

Email: sklep@montip.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium