Najlepsze kosze promocyjne do sklepu 0
Najlepsze kosze promocyjne do sklepu

Kosze promocyjne znane również jako kosze wyprzedażowe to druciane konstrukcje, często z regulowanym dnem, które są nieodłącznym elementem sklepów, których strategią jest szybka wyprzedaż produktów. Takie kosze promocyjne są nieodłącznym wyposażeniem każdego sklepu z odzieżą używaną, ponieważ pozwalają na przechowywanie dużej liczby produktów. Takie druciane kosze mogą służyć jako samodzielne wyspy, do których klienci mają dostęp z każdej strony. Dzięki temu są bardzo uniwersalnym wyposażeniem sklepów.

Kosze wyprzedażowe można spotkać również w centrach ogrodniczych czy hipermarketach. Ciągła zmiana ekspozycji i nastawienie na sezonowe produkty sprawia, że dzięki tym koszom można w łatwy i intuicyjny sposób naprowadzić klientów na najlepsze promocje w sklepie i dzięki temu wyprzedać towar, który w przeciwnym razie trafiłby na magazyn.

Klienci kochają dobre promocje, ale rzadko zwracają uwagę na ich ekspozycyjny aspekt. Dlatego kosze druciane są więc sekretną bronią właścicieli sklepów. Co ciekawe takie kosze znajdują również zastosowanie w obiektach sportowych, gdzie służą m.in. do przechowywania piłek.


W naszej ofercie znajdziesz także kosze ekspozycyjne na kółkach. Wykonane są z solidnego drutu 6 mm, z poprzeczkami z drutu 3 mm.

 

Posiadamy także kosze wysypowe o zwiększonej wytrzymałości, przeznaczone do cięższych produktów. 

W zależności od rodzaju, nasze kosze promocyjne można regulować na różne głębokości (m.in. taki kosz z regulowanym dnem w 4 pozycjach

Posiadamy także przegrody do koszy wyprzedażowych, które pozwalają eksponować różne produkty bez ich niepotrzebnego mieszania.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty tutaj.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: (48) 54 234 50 32

Email: sklep@montip.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium