Wyposażenie targowiska 0
Wyposażenie targowiska

Handel na targowisku i straganie to jedna z form działalności gospodarczej. Sprzedawca decydujący się na taki rodzaj działalności handlowej, zobowiązany jest do spełnienia wszystkich formalności związanych z tą działalnością. Przedsiębiorca może podjąć działalność w dniu złożenia wniosku o wpis do CEIDG lub po uzyskaniu wpisu do KRS.

 

Potrzebne wyposażenie targowiska

Rozwijający się handel obwoźny wciąż zdobywa popularność. Do jego prowadzenia konieczne jest zaopatrzenie się w podstawowe wyposażenie. Przenośny sklep wymaga przede wszystkim odpowiednio dobranego namiotu, kasetki na pieniądze oraz torby bazarowej do przenoszenia produktów.

Zakładając własne targowisko, możemy zdecydować się i skorzystać z dedykowanych namiotów handlowych. To rozwiązanie jest polecane w szczególności osobom decydującym się na rozwój swojego handlu obwoźnego.

Do wyboru mamy produkty w różnych rozmiarach, dzięki temu każdy może wybrać model dostosowany do własnych potrzeb. Każdy namiot – handlowy, targowy, wystawowy jest ekspresowy, to znaczy jego montaż przebiega w prosty sposób i pozwala bardzo szybko ustawić stanowisko.

W ofercie sklepu montip.com.pl mamy do wyboru między innymi namiot ekspresowy 2x2. Wyposażony jest on w trzy lub cztery ściany, w zależności od potrzeb. Ściany mocowane są do dachu oraz ze sobą za pomocą przylepców rzepowych. Rozłożenie i złożenie namiotu trwają około 5 minut, stąd właśnie jego nazwa – namiot handlowy ekspresowy. Wiele z dostępnych towarów jest wykonana z trwałych, wodoodpornych materiałów, dzięki czemu dobrze sprawdzają się przy trudnych warunkach atmosferycznych. W ofercie mamy stelaż namiotu wystawowego aluminiowy lub stalowy.

Kolejnym niezbędnym meblem do targowiska, jest stół handlowy. Przeznaczony jest on do eksponowania towaru m.in. na stoiskach handlowych, targowiskach, placach handlowych. Stoły handlowe są stosunkowo lekkie, zachowując przy tym pożądaną stabilność po rozłożeniu. Dzięki szerokiemu asortymentowi na naszej stronie, mogą Państwo wybrać model odpowiednio dostosowany do wymiarów przestrzeni ekspozycyjnej.

 

Nie możemy jednak zapomnieć o najważniejszym – miejscu na przechowywanie pieniędzy.

Kasetka na pieniądze to z reguły niewielkiej wielkości stalowy pojemnik, zamykany na klucz bądź szyfr. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na uporządkowanie monet i banknotów według nominału. Można ją umieścić w zasadzie wszędzie ze względu na kompaktowe gabaryty.

Przydatna również może okazać się podstawka do wydawania reszty. Taką tackę możemy okleić logiem lub reklamą naszego targowiska. Podstawka jest niezbędnym elementem wyposażenia stoiska, ułatwia liczenie pieniędzy i wydawanie reszty.

 

 

Targowisko nie potrzebuje standardowej reklamy, ponieważ zazwyczaj nie słyszy się o tego typu działalności w telewizji, radiu i nie czyta się reklam w gazetach. Jednak, aby dać znać grupie docelowej o jego istnieniu, warto zainwestować, np. w banery przy wejściu na plac handlowy.

Bardzo ważną kwestią przy prowadzeniu straganu jest obsługa klienta - serdeczna postawa to połowa sukcesu. Tym sposobem sklep wyrobi sobie stałych klientów i wielce prawdopodobne, że ich pozytywna opinia przyciągnie kolejnych.

 

Wszystkie rzeczy potrzebne do wyposażenia targowiska i jeszcze więcej znajdziesz na naszej stronie montip.com.pl

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: (48) 54 234 50 32

Email: sklep@montip.com.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium